Kolagenové oční náplasti

Jak to funguje?

Vysoce účinné a koncentrované kolagenové hydrogelové náplasti Collagen Eye Gel Patch poskytují intenzivní péči očnímu okolí proti stárnutí.

Náplasti pomáhají udržovat a zvyšovat pružnost pokožky a omlazují pokožku kolem očního okolí díky obsahu mořského kolagenu, který je ve své struktuře maximálně přibližen lidskému kolagenu, a proto se vstřebává nejúčinněji. Kolagen pomáhá při regeneraci buněk, vyhlazování pleti a vyplnění jemných vrásek.

Aktivní složky esence, která nasycuje hydrogelové náplasti, stimulují syntézu vlastního kolagenu a elastinu. Náplasti zvyšují pružnost a pevnost pokožky, pomáhají zesvětlit tmavé kruhy pod očima,poskytují liftingový efekt a eliminují otoky.

Kolagenové náplasti zahajují regenerační procesy uvnitř epidermisu, zabraňují vzniku předčasných vrásek, odstraňují toxiny a mají antioxidační účinky.

Hlavní aktivní složky:

  • Kolagen - zlepšuje celkový stav pokožky: vyhlazuj plet, dělá pokožku elastickou, odstraňuje jemné vrásky a osvěžuje. Má hojivý a uklidňující účinek na záněty, udržuje vlhkost v hlubších vrstvách pokožky.
  • Extrakt z kaviáru - aktivuje produkci kolagenu, jehož množství s věkem klesá, obnovuje pružnost a pevnost pokožky. Poskytuje aktivní výživu a omlazení pleti, vyhlazuje vrásky, napíná ovál tváře.
  • Extrakt z mořských řas - chrání pokožku před škodlivými vnějšími agresivními vlivy. Zlepšuje syntézu kolagenu, dodává pokožce pružnost a tón, zvlhčuje ji a zjemňuje.
  • Allantoin - zjemňuje, intenzivně zvlhčuje pokožku, pomáhá zužovat póry a normalizovat tvorbu mazu, má protizánětlivé vlastnosti, zklidňuje podrážděnou pokožku.
  • Extrakt japonského Sophora - má hojivý, regenerační, baktericidní účinek, saturuje pokožku vitamíny, posiluje stěny krevních cév, působí jako antioxidant.
  • Kyselina hyaluronová - vytváří na pokožce neviditelnou bariéru, která zabraňuje odpařování vlhkosti, zlepšuje strukturu pokožky, podporuje regeneraci epidermy, redukuje jemné vrásky, zjemňuje pokožku.

Průběh ošetření:

  • Pleť odlíčíme a ztonizujeme.
  • Pomocí speciální stěrky vypneme oční okolí a umístíme náplasti v oblasti spodního víčka, popřípadě v oblasti nasolabiálních záhybů.
  • Necháme 15 minut působit na závěr aplikujeme koncentrované oční sérum.