Medik8

Osvědčená, populární a prestižní Britská značka, která je známá svými kvalitními výrobky a vysokou účinností. Medik8 nabízí produkty pro řešení různých kožních problémů, zejména pro úspěšnou léčbu akné a proti stárnutí pleti.

Zakládá si na ekologickém přístupu jak ve složení, tak u obalů svých produktů.

Zaměřuje se na vývoj technologie, která zajišťuje menší agresivitu účinných látek bez snížení jejich účinnosti.

Filozofie CSA od Medik8:

Vitamíny A a C, společně s "S" (Sunscreen) ochranou pleti před UV paprsky. Vitamín C se společně s UV ochranou používá ráno, vitamín A na noc. Proč byste měli zásady filozofie CSA dodržovat? Jak tvrdí Elliot Isaacs, zakladatel britské firmy Medik8, při jejich dodržování můžete za deset let vypadat i o deset let mladší.

 

HYDR8 PÉČE O OBLIČEJ

Hluboce hydratační a regenerační péče.

 

Toto ošetření navrací unavené a šupinaté pokožce vitalitu. Jemná exfoliace umožní účinným ingrediencím Medik8 proniknout do pokožky a dodá jí hlubokou hydrataci. (Toto ošetření je vhodné pro pleť dehydratovanou, suchou.) Sérum HYDRAB5 Intense obsahuje kyselinu pantotenovou (vitamín B5) a kyselinu hyaluronovou. Díky nim dochází po aplikaci séra k okamžitému zjemnění a vyhlazení pokožky. Kyselina hyaluronová se řadí k látkám s největší schopností vázat na sebe vodu, dokáže pleť výborně zavodnit a udržet ji dlouhodobě hydratovanou.

Okamžité viditelné výsledky zahrnují zářivou, dobře vyživenou pleť, redukovaný počet drobných linií a vrásek.


Doba ošetření: 90 minut

Cena: 1250,-

BETA PÉČE O OBLIČEJ

Intenzivní antibakteriální a protizánětlivá péče s využitím výhod přírodních čisticích a léčivých produktů země – kaolinu a bentonitu, jakož i jemného přírodního bambusového peelingu. Tato péče je určena pro normalizaci uvolňování kožního mazu, zmírnění zánětlivých procesů a omezení podráždění, zároveň ke zlepšení hydratace, struktury a tónu pleti.


Doba ošetření: 90 minut

Cena: 1250,-

ANTI-AGING PÉČE O OBLIČEJ

Vysoce stimulující omlazující ošetření, které zahrnuje péči o pokožku s využitím všech stěžejních ingrediencí značky Medik8: vitamín A, vitamín C a růstové faktory. U této kombinace byly klinicky prokázány omlazující účinky.


Doba ošetření: 90 minut

Cena: 1490,-

Chemický peeling Medik8

Cena: 1490,-

Dermapen

Cena: 1990,-